Eurest

down
dot dot dot

Dvě desítky restaurací Coffee & Snack v obchodech Albert bude provozovat Eurest

09/07/2016

Tisková zpráva

 

Praha, 30. května 2016 - Společnosti Ahold a Eurest uzavřeli dohodu o spolupráci. Přední poskytovatel moderních gastronomických služeb bude od 1. července 2016 provozovat více než dvacet restaurací Coffee & Snack umístěných v blízkosti vybraných obchodů Albert. 

 

Spojení dvou silných partnerů přinese vyšší kvalitu služeb pro zákazníky. Ahold jakožto provozovatel supermarketů a hypermarketů Albert působí v Česku již 25 let a novou spoluprací se společností Eurest, která je předním poskytovatelem moderních gastronomických služeb, obohatí dvě desítky obchodů o možnost příjemného občerstvení před nebo po nákupu. 

 

 „Díky tomuto kroku můžeme pokračovat ve zkvalitňování nabídky pro naše zákazníky. Týmy našich kolegů neustále pracují na zlepšování obchodů Albert po celé republice, zavádíme zde inovativní řešení a nové služby tak, aby se u nás nakupující cítili dobře a vždy pořídili vše, co potřebují.  Nabídka kávy s sebou nebo malého občerstvení před či po nákupu může být ideální součástí příjemného nákupního zážitku a já jsem si jistý, že spolupráce s firmou Eurest si brzy získá u našich zákazníků oblibu,“ říká Jesper Lauridsen, generální ředitel společnosti Ahold Czech Republic.

 

Za Eurest se k dohodě vyjadřuje Edin Sose, generální ředitel společnosti pro Českou republiku a Slovensko: „Je nám potěšením, že se bude Eurest podílet na rozvoji gastronomických služeb v restauracích Coffee & Snackobchodech Albert. Můžeme zde naplno využít zázemí naší mateřské společnosti Compass Group, která je celosvětově největší gastronomickou skupinou působící v padesáti zemích světa, a čerpat ze zkušeností získaných během 25 let našeho působení na českém trhu. Věříme v úspěšnost této spolupráce a těšíme se na ni, neboť plně koresponduje se směrem našeho rozvoje a stejně tak plně odpovídá naší vizi stát se komplexním dodavatelem moderních gastronomických služeb nejen pro oblast závodního stravování.“

 

Zákazníky bude v restauracích, které společnost Eurest oficiálně převezme 1. července 2016, obsluhovat zavedený tým zaměstnanců. Změna provozovatele tak nepředstavuje žádné ztráty pracovních míst.

 

Ahold Czech Republic, a. s. působí na českém trhu téměř 25 let. Provozuje maloobchodní síť více než 300 obchodů Albert, která je jednou z největších v České republice.  

 

Více než 17.000 zaměstnanců poskytuje služby přibližně 640 tisícům zákazníků každý den, což je zhruba 247 milionů ročně. V roce 2015 získala společnost Ahold již potřetí Národní cenu kvality. V lednu 2016 se společnost Ahold již podruhé umístila na předních příčkách v žebříčku TOP Zaměstnavatelé zveřejněného Asociací studentů a absolventů a v celkovém hodnocení obsadila druhé místo, mezi širokospektrálními obchodníky se zaměřením na jídlo se pak umístila na první pozici. Charitativní aktivity společnosti zastřešuje Nadační fond Albert, který se zaměřuje na zdravý životní styl především v oblasti zdravého stravování, ale věnuje se také sociální oblasti, kde si klade za cíl prevenci, vzdělávání a rozvoj potenciálu dětí a mladistvých ze sociálně slabého prostředí.

 

 Eurest, spol. s r.o. působí v České republice a na Slovensku již 25 let a drží si vedoucí postavení ve svém oboru podnikání. Prostřednictvím 4000 zaměstnanců poskytuje služby ve více než 370 restauracích, kde servíruje přes 200 tisíc jídel denně. Prostřednictvím dceřiné společnosti Scolarest stravuje více než 200 škol a školek. Splňuje mezinárodně uznávané normy managementu kvality, environmentálního managementu a managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, současné má zavedený integrovaný systém řízení.

 

Eurest je součástí Compass Group, PLC, jedné z největších gastronomických skupin na světě, která zaměstnává půl milionu zaměstnanců v padesáti zemích světa a servíruje zákazníkům přes pět miliard jídel ročně.

 

Více informací:

Barbora Vanko
Tisková mluvčí

 

Supermarkety a hypermarkety Albert
AHOLD Czech Republic, a.s.
Radlická 117, 158 00 Praha 5
Mobil: +420 601 559 534
czpress@ahold.com

 

Kateřina Vavrochová
Marketing a komunikace

 

Eurest, spol. s r.o.
Jankovcova 1603/47a, 17000 Praha 7
Mobil +420 603 280 826
Katerina.vavrochova@eurest.cz

obrazek obrazek obrazek

ZAUJALO VÁS NĚCO?
KONTAKTUJTE NÁS!

NAPIŠTE NÁM

RYCHLÝ KONTAKT

obrazek

eurest@eurest.cz

obrazek obrazek obrazek
obrazek
obrazek

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Zavřít
fff