Eurest

down
dot dot dot

Budujeme restaurace, kde se budete cítit dobře

dot dot dot

Business centra

Stále vyvíjíme nové koncepty a vhodně je kombinujeme podle vašich potřeb.

Přesně podle vašich individuálních požadavků zajistíme stravování a související služby ve velkých business centrech, v menších administrativních objektech nebo úřadech. Pružně se přizpůsobíme věkovému složení klientů nebo národnostním specifikům. Stravovací službu vhodně kombinujeme s nabídkou prodejních automatů a kávovými brandy. Třeba Selecta, Costa Coffee nebo Starbucks.

 

Kavárna
Máte chuť na kvalitní kávu? Nabízíme vlastní koncept kavárny Caffè Liscio, který je skvělou volbou jak si zpříjemnit pracovní den. Ochutnejte některé z našich desertů nebo si dejte jen sendvič, salát či čerstvé ovoce. Můžete se rozhodnout také pro osvědčené značky Costa Coffee nebo Starbucks.

Pizza
Připravujeme kvalitní pizzu z pravého italského těsta. Vychutnejte si chuť Itálie v naší restauraci nebo si ji vezměte sebou do kanceláře či domů!

Salát bar
Namíchejte si vlastní salát z čerstvých surovin a podle vlastní chuti. Využijte k tomu i naší nabídky sezonních produktů a sortiment domácích dresinků.

Cooking live
Staňte se sami účastníky vaření a spolu s naším kuchařem si připravte jídlo. Zvolte si sami druh masa, zeleninu, omáčku i přílohu a kuchař před vámi připraví minutku podle vaší libosti.

Hamburger
Máte chuť na čerstvé, šťavnaté a rychle připravené jídlo? Přesně pro vás nabízíme přípravu hamburgerů přímo na místě podle naší originální receptury.


Čerstvé bagety
Spěcháte nebo nemáte velký hlad? Nechte si u nás připravit bagetu a sami si řekněte, čím ji chcete naplnit.

Cool & Fresh
Čerstvost na prvním místě! Nestihli jste se nasnídat? Máte chuť na něco sladkého, ale zároveň málo kalorického? Ochutnejte naši vlastní produktovou řadu skládající se z ovocných pohárků, krájené zeleniny, lehkých slazených krémů, šlehaných tvarohů či čerstvých jogurtů s ovocem či műsli.

Palačinky a tortily
Sladké nebo slané? Palačinky připravené podle vaší chuti. Dáváte spíš přednost chutím Mexika? Přesně pro vás máme v nabídce přípravu čerstvých tortil.

Fresh pasta
Domácí těstoviny jako od babičky nebo z italské restaurace. U nás je připravíme denně čerstvé. Uvařené jsou za 2 minuty a vy můžete hned jíst.

obrazek obrazek obrazek

ZAUJALO VÁS NĚCO?
KONTAKTUJTE NÁS!

NAPIŠTE NÁM

RYCHLÝ KONTAKT

obrazek

eurest@eurest.cz

obrazek obrazek obrazek
obrazek
obrazek

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Zavřít
fff