Eurest

down
dot dot dot

Měníme školní stravování.

Chceme, aby každý žák a student, byl pro nás hostem.

SCOLAREST ZDE

dot dot dot

Školství

Vaříme čerstvá a vyvážená jídla z kvalitních a prověřených surovin. Uvědomujeme si, že pravidelné stravování žáků a studentů je nezbytné pro jejich další rozvoj. Našim strávníkům přinášíme ucelený koncept školní restaurace se snídaňovým a svačinovým servisem, kvalitním obědem v příjemném prostředí a usměvavým týmem profesionálů. Náš koncept není jen o jídle, ale i o prohlubování základních hodnot pro lepší orientaci v životě. S nejmenšími strávníky hrajeme hru Jíme s Barvožroutem, starším žákům a studentům nabízíme informace týkající se etikety stolování, slušného chování a zdravého životního stylu.

 

Scolarest je stravování, které baví


"Video - Scolarest"

Snídaňový a svačinový režim
Svačinky jako od maminky! Denně připravujeme na místě čerstvé obložené housky nebo chleby vždy z čerstvých a prověřených surovin.

Vyvážené obědy
Vaříme a sestavujeme jídelní lístky dle školních receptur a zásadně nepoužíváme ostrá koření a glutamáty. Naším zájmem je, aby se žáci a studenti u nás opravdu stravovali a oběd si užili.

Pitný režim
Dbáme na to, aby žáci a studenti měli dostatečný přísun tekutin jak v rámci svačinového servisu, tak i během obědu. V naší nabídce upřednostňujeme neslazené čaje a minerální vody a snažíme se minimalizovat výskyt sladkých limonád.

Hra Jíme s Barvožroutem
Pro naše nejmenší strávníky jsme formou hry připravili celoroční projekt jak se správně a zdravě stravovat. Motivačním prvkem v této hře je mimo jiné i finální slosování „malých jedlíků“ o věcné ceny na konci školního roku.

 

Etiketa
Nedílnou součástí zdravého a správného stravování je i prostředí a chování u stolu. Formou osvětových kartiček nebo spotů o etiketě stolování, ale i přívětivým a vždy profesionálním personálem, se snažíme našim hostům jejich čas ve školní restauraci zpříjemňovat a zlepšit jejich orientaci ve světě.

 

 

Chcete být s námi on-line a vědět, jak se vaše děti stravují? Zaregistrujte se na náš webový portál www.skoly.scolarest.cz nebo se přihlaste do naší mobilní aplikace.

obrazek obrazek obrazek

ZAUJALO VÁS NĚCO?
KONTAKTUJTE NÁS!

NAPIŠTE NÁM

RYCHLÝ KONTAKT

obrazek

eurest@eurest.cz

obrazek obrazek obrazek
obrazek
obrazek

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Zavřít
fff