Eurest

down
dot dot dot

Čerstvost, kvalita a rychlost

dot dot dot

Výroba

Naší prioritou je poskytnout kvalitní, zdravé a chutné jídlo bez zbytečných front. Celodenní stravování od snídaní až po noční večeře, vybudování nebo převzetí stávající kuchyně, zajištění dovozu jídel pro vaši výdejnu z jiné EUREST restaurace, zajištění kantýny s doplňkovým prodejem. Stravovací služby vhodně kombinujeme s prodejními automaty. Jídlo připravíme my, kávu zařídíme od nejlepších dodavatelů. Třeba Selecta, Costa Coffee nebo Starbucks. To všechno je u nás samozřejmost. A jdeme ješte o krok dál a pracujeme na vývoji nových stravovacích konceptů.

 

Návrat ke klasice

Připomeňte si jídla z vašeho dětství. Koprová omáčka, čevabčiči nebo kynuté ovocné knedlíky? 


Hamburger
Máte chuť na čerstvé, šťavnaté a rychle připravené jídlo? Přesně pro vás nabízíme přípravu hamburgerů přímo na místě podle naší originální receptury.

Kavárna
Máte chuť na kvalitní kávu? Nabízíme vlastní koncept kavárny Ceffè Liscio, který je skvělou volbou jak si zpříjemnit pracovní den. Ochutnejte některé z našich desertů nebo si dejte jen sendvič, salát či čerstvé ovoce.

Pizza
Připravujeme kvalitní pizzu z pravého italského těsta. Vychutnejte si chuť Itálie v naší restauraci nebo si ji vezměte sebou na pracoviště či domů!

Salát bar
Namíchejte si vlastní salát z čerstvých surovin a podle vlastní chuti. Využijte k tomu i naší nabídky sezonních produktů a sortiment domácích dresinků.

Cooking live
Staňte se sami účastníky vaření a spolu s naším kuchařem si připravte jídlo. Zvolte si sami druh masa, zeleninu, omáčku i přílohu a kuchař před vámi připraví minutku podle vaší libosti.

Čerstvé bagety
Spěcháte nebo nemáte velký hlad? Nechte si u nás připravit bagetu a sami si řekněte, čím ji chcete naplnit.

Cool & Fresh
Čerstvost na prvním místě! Nestihli jste se nasnídat? Máte chuť na něco sladkého, ale zároveň málo kalorického? Ochutnejte naši vlastní produktovou řadu skládající se z ovocných pohárků, krájené zeleniny, lehkých slazených krémů, šlehaných tvarohů či čerstvých jogurtů s ovocem či műsli.

Palačinky a tortily
Sladké nebo slané? Palačinky připravené podle vaší chuti. Dáváte spíš přednost chutím Mexika? Přesně pro vás máme v nabídce přípravu čerstvých tortil.

Fresh pasta
Domácí těstoviny jako od babičky nebo z italské restaurace. U nás je připravíme denně čerstvé. Uvařené jsou za 2 minuty a vy můžete hned jíst.
obrazek obrazek obrazek

ZAUJALO VÁS NĚCO?
KONTAKTUJTE NÁS!

NAPIŠTE NÁM

RYCHLÝ KONTAKT

obrazek

eurest@eurest.cz

obrazek obrazek obrazek
obrazek
obrazek

Prohlížením našich stránek souhlasíte s použítím cookies. Tato zpráva se vám zobrazí jen jednou.

Cookies | Zavřít
fff